Підприємець на Харківщині завдав збитків державі на 800 тисяч гривень

У Харківській області під час будівництва амбулаторії підприємець не виконав умови договору.

Як повідомляють у Харківській обласній прокуратурі, одна із сільських рад Харківського району уклала договір з підприємством. Згідно з документом, необхідно було побудувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Наразі відомо, що керівник підприємства підписав акти прийняття робіт, знаючи про їх невиконання. Таким чином, підприємець отримав близько 800 тисяч гривень. 

Читайте також: ДТП у центрі Харкова: прокуратура оскаржуватиме запобіжний захід водію

Законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що на початку 2021 року Борівська селищна рада уклала договір про закупівлю теплової енергії на суму близько 8 мільйонів гривень в обхід чинного законодавства. Замість проведення публічних торгів місцева влада безпідставно використала процедуру прямих перемовин, внаслідок чого інші постачальники не змогли взяти участі у тендері. За інформацією Харківської обласної прокуратури, незаконну угоду скасував суд.