У Циркунівській громаді пройшов перший Кубок з волейболу

У Циркунівській громаді Харківської області провели перший відкритий Кубок з волейболу серед шкільної молоді територіальних громад.

У спортивному змаганні взяли участь команди Роганської, Липецької, Південноміської та Циркунівської громад. Відкритий Кубок з волейболу відбувся 19 лютого на спортивній базі Циркунівського ліцею. У змаганнях взяли участь юнаки 2004 року народження, а у майбутньому планують заохотити й інші вікові групи.

У Циркунівській громаді пройшов перший Кубок з волейболу

– Ми заздалегідь провели опитування серед громад та вирішили саме в цьому році провести перший відкритий Кубок. Ми дуже сподіваємося, що в подальшому такі заходи стануть традиційними, адже дуже важливо заохочувати молодь до спорту, – розповіла «Слобідському краю» начальниця відділу культури, спорту та молоді Циркунівської сільської ради Ніна Сергієнко.

За результатами змагань І місце посіла команда Роганської  ТГ, ІІ – Циркунівської ТГ, ІІІ – Липецької ТГ. Південноміська громада посіла  IV місце. Командам громад вручили кубки, найкращих гравців нагородили медалями, а також всі учасники отримали тематичні магніти та солодощі.

Автор: Анастасія Хушану