Діти Ізюмської громади стали марафонцями

02.07.2024 10:50 Ізюм
Марафонці з Іскри з листами відвідуваності занять/Фото: Анастасія Марченко Марафонці з Іскри з листами відвідуваності занять/Фото: Анастасія Марченко

У селі Іскра Левківського старостинського округу Ізюмського району реалізується проєкт «Здорова молодь – сильна Україна». Двадцятеро дітей села стали учасниками проєкту. Наприкінці вересня будуть підбиті його підсумки. Найактивніші учасники отримають подарунки.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла координаторка проєкту Анастасія Марченко.

–  Нашим марафонцям від восьми до вісімнадцяти років. Вони становлять приблизно половину дітей села Іскра. Кожне заняття включає фізичну розминку, пробіжку, різні естафети. Волонтери забезпечили нас спортивним інвентарем, тож граємо у футбол і волейбол. Також перед кожним заняттям організатори проєкту надсилають нам додаткові завдання, наприклад, прибрати територію чи зібрати пластикові пляшки і кришки. Обов'язковою вимогою є фото- і відеозвіт про кожне заняття, – розповідає координаторка проєкту Анастасія Марченко.

У кожного учасника марафону є лист відвідуваності, де кількість наліпок збігається з кількістю занять, в яких він взяв участь.  Попри те, що заняття проходять у сільській місцевості, де немає облаштованого спортивного майданчика, молодь активно долучається до цього заходу, бо за період дистанційного навчання скучила за живим спілкуванням.

Спортивні заходи проводяться з дотриманням безпекових норм. 

Проєкт започаткований Харківським обласним центром молоді.

Нагадаємо, що у Сахновщинській громаді влада і бізнес подарували відпочинок дітям.

Також нагадаємо, що танцюристи з Безлюдівки стали володарями Гран-прі на фестивалі в Карпатах. 

Автор: Тетяна Чмут