За межами диплома: ким можна працевлаштуватись в Ізюмі без вищої освіти

22.03.2024 16:36 Ізюм

В Ізюмській міській територіальній громаді Харківської області із п'ятдесяти тисяч довоєнних жителів наразі проживає трохи менше половини. Кількість працездатного населення майже дорівнює кількості людей пенсійного віку – 10 тисяч осіб і 9253 особи, відповідно. В основному ізюмчани працюють у держустановах та зайняті у комунальній сфері. Громада гостро потребує як вузькопрофільних спеціалістів, так і працівників некваліфікованих професій.     

Про це медіа «Слобідський край» розповів заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін.

 –  Ізюмській громаді потрібні юристи, економісти, бухгалтери, сімейні лікарі, лікарі вузького профілю, а також трактористи, електромонтери, працівники некваліфікованих професій. Місцеве населення у пошуках роботи, якщо не може претендувати на жодну з озвучених вакансій, активно долучається до громадських та суспільно корисних робіт. У минулому році на цих роботах було зайнято 400 людей, від початку нинішнього – 74 особи, – зазначає заступник Ізюмського міського голови.

 Із числа внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на території громади, працевлаштовані 14. Усього їх на обліку перебувало 49 осіб.  

Нагадаємо, що з початку 2024 року з Харківською службою зайнятості співпрацювали понад 1300 роботодавців, завдяки яким роботу отримали понад 1500 жителів області.  

Також нагадаємо, що на Харківщині 182 підприємці отримали кошти на створення бізнесу. Вони заполучили майже 70 мільйонів гривень на створення власної справи.

 

Автор: Тетяна Чмут