Коли в Ізюмі з’являться нові банкомати та відділення Укрпошти

27.01.2023 17:45 Ізюм
У деокупованому Ізюмі Харківської області наразі не вистачає банкоматів, відділень банків та Укрпошти. І ця ситуація не зміниться щонайменше до весни.

Про це в інтерв’ю виданню «Обрії Ізюмщини» розповів начальник Ізюмської цивільно-військової адміністрації Валерій Марченко, передає «Слобідський край».

Зараз у місті з 6 поштових відділень працює лише 3, а в «Нової пошти» немає вантажного відділення, тож, щоб отримати великовантажні посилки, жителі Ізюма мають їхати до Барвінкового.

«Ми постійно звертаємося до Укрпошти про відкриття нових відділень, але на даний час нам відмовляють. По-перше – немає приміщень, бо місто дуже зруйноване. По-друге – немає людей, які будуть працювати там. Питання поки що лише в цьому. Від нас до лінії фронту 50–60 кілометрів, і всі ці служби переживають за безпеку своїх працівників. Треба подякувати Укрпошті, яка відкрила три відділення», – каже Валерій Марченко.

За його словами, весною Укрпошта планує відкрити ще одне відділення у мікрорайоні Піски.

«Там буде центральне відділення, бо їх розбите повністю. Там будуть і машини Укрпошти, які будуть працювати по доставці пенсій і виплат «з колес», їздити по місту, по району, доставляти пошту. Я думаю, що з весни це питання зрушиться з міста. А поки зима, опалення в багатьох містах немає, і просто ніде їх зараз розміщати», – каже очільник цивільно-військової адміністрації.

За словами Валерія Марченка, аналогічна ситуація склалася і з банками та банкоматами. До весни нові відділення банків у місті Ізюм не відкриються.

«Є державні банки, є комерційні банки, міська влада не має на них ніяких важелів, вони самі вирішують, скільки відділень їм відкривати. Вели ми перемовини і з ПриватБанком про відкриття відділення, і з Ощадбанком. Але поки вони не мають наміру відкривати більше відділень. Це пов’язано і з логістикою, і з людьми, і з приміщеннями. Нам відповіли, що до весни нових відділень не буде», – розповів він.  

Нагадаємо, минулого тижня в Ізюмі фахівці АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання на останній вулиці, яка залишалась знеструмленою.

З 27 грудня в місті почав курсувати автобусний маршрут № 22, який рухатиметься від міського Палацу культури до зупинки «Пам'ятник».

Нагадаємо також, що у місті Ізюм одну з вулиць назвали на честь бійця спецпідрозділу Kraken Руслана Крамаренка.

Головні новини міста Ізюм читайте на нашому сайті.