На звільненій Харківщині відновлюють приміські автобусні маршрути

16.03.2023 15:51 Ізюм

У Харківській області зараз працюють над поновленням приміських автобусних маршрутів на території Ізюмського району. Сполучення на Вовчанському напрямку вже частково відновлено.

Про це «Слобідський край» повідомляє з посиланням на пресслужбу Харківської ОВА.

Як розповів начальник Управління транспорту Харківської ОВА Володимир Наконечний, уже зараз із Харкова люди можуть дістатися до селища Старий Салтів, а звідти до Вовчанська. 

«Неможливо зараз поновити сполучення з Дворічною, бо не дозволяє безпекова ситуація. На інших напрямках ми плідно співпрацюємо з «Укрзалізницею». Там, де є можливість запуску електричок, ми здійснюємо підвіз пасажирів до залізничних станцій», – розповів Володимир Наконечний.

Також в області готуються до проведення ремонту дорожнього покриття. Роботи мають розпочати за сприятливих погодних умов. Це дозволить розширити транспортне сполучення на деокупованих територіях.

«Опрацюйте, будь ласка, маршрути. Ми зараз приступаємо до ремонту дороги. Як дозволять погодні умови – роботи розпочнуться», – наголосив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, нещодавно на дорозі Київ – Харків – Довжанський співробітники Служби автомобільних доріг відновили проїзну частину та перильну огорожу тимчасового мосту через річку Сіверський Донець в Ізюмі.

Нагадаємо, станом на 3 березня шляховики забезпечили об’їзд більшості зруйнованих мостів у Харківській області. Улаштовано 18 тимчасових переправ, ще 3 – в роботі.

У місті Балаклія Харківської області влаштували тимчасову переправу через зруйнований окупантами міст у напрямку мікрорайону Лагері.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Катерина Радіонова