Окупаційна влада в Ізюмі визнала, що їм не вистачає гуманітарної допомоги

26.08.2022 11:45 Ізюм
Джерело: Обрії Ізюмщини Джерело: Обрії Ізюмщини
У тимчасово окупованому Ізюмі самопроголошена влада провела збори.

У тимчасово окупованому Ізюмі не вистачає гуманітарної допомоги, цю прикру ситуацію визнав самопроголошений «керівник» Ізюмського району Владислав Соколов. Про це повідомляє видання “Обрії Ізюмщини”.

– У самопроголошеної влади Ізюма, схоже, закінчується набір популістських обіцянок про «налагодження життя». Все частіше запитання мешканців до так званої влади залишаються без відповідей. Соколов відверто визнав, що гуманітарної допомоги не вистачає, тому що збільшується кількість «звільнених» територій Харківщини і потреби також збільшуються, – розповідають «Обрії Ізюмщини».

Склади, за словами окупаційної влади, наповнюються, але доставляти «гуманітарку» заважають постійні обстріли з боку ЗСУ. Втім, головний зрадник Соколов запевнив місцевих, що видача продуктових наборів неодмінно відновиться.

У публічному просторі вперше за останній час з'явився заступник «голови району» Гліб Ткаченко. Він колишній керівник фірми «Земля», а також депутат Оскільської сільської ради.

– Гліб Олександрович до цього часу уникав фото- та відеокамер, особисто проводив моніторинг соціальних мереж та просив друзів відстежувати, що про нього пишуть в українських засобах масової інформації. Ткаченко на 90 % запевнив квартальних, що газ і тепло в багатоповерхівках та приватному секторі до початку зими відновлять, – пишуть у виданні.

Окрім того, так званий заступник «голови району» вчергове пообіцяв відновити роботу Букінського водогону. Цей водогін забезпечував водою жителів Оскола, Капитолівки та Верхнього селища.

Збори в тимчасово окупованому Ізюмі

На зборах колаборанти прозвітували й по відновленню електропостачання. Новоспечений «керівник» РЕМу Дмитро Приходько, який до війни був старшим диспетчером РЕМ, сказав, що розглядається альтернативний варіант опалення будинків у холоди. За його словами, це можна буде робити завдяки електричній енергії.

– Дізналися ізюмчани й про нову посаду Любові Ткачової, з'ясувалося, що соратниця Фомичевського не тільки відповідальна за випуск пропагандистської листівки «Изюмский телеграфъ», а ще й обіймає посаду заступника Соколова з питань соціального захисту. Залишається невідомою інформація, яку ж насправді посаду обіймає голова фракції «ОПЗЖ» у міськраді Анатолій Фомичевський і хто ж  такий Сергій Опришкін, заступник Соколова  з питань фінансів і економіки, – зазначили «Обрії Ізюмщини».

Такі збори окупаційна влада має намір проводити кожного тижня.

Автор: Анастасія Хушану