Ракетний удар по нафтопереробному підприємству в Ізюмському районі: що відомо

20.12.2022 16:54 Ізюм
Фото: Сергій Мельник «Марсель» Фото: Сергій Мельник «Марсель»
Військові армії рф у ніч проти 20 грудня завдали ракетного удару по одному з об’єктів нафтогазової інфраструктури Нафтогазу, який розташований в Ізюмському районі Харківської області.

Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов, передає «Слобідський край».

За словами Олексія Чернишова, люди не постраждали, але внаслідок обстрілу виникла масштабна пожежа, її ліквідація триває і досі.

«Збитки оцінимо пізніше після завершення роботи рятувальників, але я впевнений: усе зруйноване буде відновлено. На відміну від репутації країни-терориста, яка ще довго лишатиметься вигнанцем на світовій арені», – сказав Олексій Чернишов.

Начальник Харківського гарнізону, бригадний генерал юстиції Сергій Мельник «Марсель» повідомив, що наразі пожежа ліквідована на площі 4,5 тисячі кв. метрів території з комунікаціями, але досі горять резервуари та підземні промислові стоки. Через підвищення загазованості відбуваються вибухи.

«І знов злочин росії – зафіксовано! На даний час загальна площа горіння складає близько 5 тисяч кв. метрів. Але на місці героїчно працюють бійці ДСНС», – написав «Марсель» у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, у ранковому звіті начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що масштабна пожежа на цивільному об’єкті промислової інфраструктури почалася внаслідок ракетних ударів окупантів близько 2 годин ночі.

Нагадаємо також, що в Харківській області 19–20 грудня вогневого ураження зазнали населені пункти територіальних громад прикордонної зони.

Через постійну загрозу ворожих обстрілів жителям міста Куп’янськ рекомендують евакуюватися у Харків чи більш безпечні області України. 

Головні новини Ізюм і інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.