В Ізюма з’явилося нове місто-побратим з Франції

14.06.2023 15:22 Ізюм

У Франції Ізюмська міська військова адміністрація підписала з французьким містом Шеннв’єр-сюр-Марн меморандум про побратимство. Одним з перших кроків у партнерстві між містами стане приїзд юних ізюмчан до Франції на літній відпочинок.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Ізюмську міську військову адміністрацію.

13 червня у Франції делегація на чолі з начальником Ізюмської міської військової адміністрації Валерієм Марченком підписала меморандум про побратимство з французьким містом Шеннв’єр-сюр-Марн.

На офіційному заході були присутні голова міста Шеннв’єр-сюр-Марн Жан-П’єр Барно, посол України у Франції Вадим Омельченко та члени Сенату Франції. Очільники міст виступили перед присутніми з промовами про наміри всебічно співпрацювати, а також домовилися про відпочинок юних ізюмчан у Франції.

Своєю чергою, французькі парламентарі запевнили, що нададуть громаді допомогу у відновленні зруйнованої соціальної і житлової інфраструктури.

Після підписання угоди присутні долучилися до благодійного концерту, на якому збирали гроші дітям України, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

Нагадаємо, 1 червня в Ізюмі Харківської області до поліції звернулися місцеві мешканці. Всі вони здали аналізи ДНК, які слідчі й криміналісти опрацювали за допомогою мобільної ДНК-лабораторії.  

Нещодавно ми писали, що в Ізюмі будуть відновлювати першочергово. Наразі місцева адміністрація шукає донорів, щоб відновити житлові будинки, школи, дитячі садки та адміністративні будинки.

Головні новини Ізюм читайте на нашому сайті. 

Автор: Олександр Манченко