У місті Харківської області окупанти розпочали примусову мобілізацію чоловіків

18.04.2022 11:22 Ізюм
Фото: freeradio.com.ua Фото: freeradio.com.ua
В Ізюмі Харківської області ворог намагається долучити до війни місцевих жителів.

Про це 17 квітня повідомили в Генштабі ЗСУ.

– Через брак людських ресурсів загарбники намагаються долучити до війни місцевих жителів тимчасово захоплених територій. Так, у місті Ізюм розпочато примусову мобілізацію чоловіків, – ідеться у повідомленні.

На цьому безчинства окупантів на території Ізюма не закінчуються. За інформацією представника Ізюмської міськради Максима Стрельника, російські окупанти разом з місцевими зрадниками дезінформують жителів, які перебувають у повній інформаційній ізоляції, та розповсюджують різноманітні неправдиві дані про ситуацію в країні та місті. Зокрема, пропагандисти повідомляли, що начебто Київ і Харків полягли, а Ізюм просто «здали». У зв’язку з цим, місцевим мешканцям пропонувалося самостійно «евакуюватися» з Ізюма до росії. Але значного ефекту ця дезінформація не мала, і абсолютна більшість мешканців відмовлялася добровільно виїжджати з міста, незважаючи на постійну загрозу обстрілів.

Читайте також: В Ізюмі затримали зрадника, який допомагав окупантам

– Тому російські окупанти у співпраці з місцевими зрадниками організували примусову депортацію з міста більше ніж 50 ізюмчан.  Автобуси з людьми перетнули кордон у пункті пропуску Чугунівка і далі направилися в невідомому напрямку, – каже Максим Стрельник.

А вчора, 17 квітня, Максим Стрельник повідомив, що загарбники взяли в заручники щонайменше п’ятьох мирних жителів Ізюма і тримають їх у полоні.

Автор: Савелій Мякушко