Де у Балаклійській громаді перекриють дорогу та працюватимуть сапери: подробиці

26 червня в Балаклійській громаді Харківської області працюватимуть сапери. Окрім того, планується кожну годину перекривати рух автошляхом Т-21-10.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

26 червня з 09:30 до 12:00 на об'їзній дорозі поблизу села Байрак буде перекрито рух автотранспорту. Зокрема, на автошляху Т-21-10. Воно буде здійснюватися кожну годину по 40 хвилин.

Нижче представлена карта об'їзду:

Карта об'їзду, Балаклійська громада 
Окрім того, з 09:30 до 12:00 поблизу села проводитимуть планові знищення вибухонебезпечних предметів. Місцевих жителів попереджають, що може бути гучно.

Нещодавно ми писали, що ООН допоможе у розмінуванні сільгоспугідь Харківщини: де планують розпочати роботу в першу чергу. Партнери вже розробили концепцію супутникового аналізу постраждалих сільгоспугідь регіону. Як ідеться у повідомленні, після проведення аналітики профільні організації розпочнуть розмінування полів, і паралельно триватиме робота із дослідження забрудненості ґрунту.

Нагадаємо також, станом на 6 червня на Харківщині заміновано більш ніж 500 тисяч гектарів сількогосподарських земель. Про це на нещодавньому брифінгу повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Більше новин Балаклія та Ізюмський район читайте на нашому сайті. 

Автор: Владислава Ткаченко