Енергетики заживили село на Ізюмщині, де окупанти пошкодили 50 % електромереж

Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Енергетики частково заживили село Топольське Харківської області, електромережі якого були серйозно пошкоджені унаслідок російської агресії на території регіону.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на ХОВА.

У село Топольське Оскільської громади Ізюмського району в результаті бойових дій було пошкоджено близько 50 % електромережі. Станом на 18 серпня фахівці «Харківобленерго» частково відновили електропостачання у населений пункт.

За словами заступника начальника Харківської ОВА Михайла Харнама, наразі в селі працює одна з трьох трансформаторних підстанцій, що дає змогу заживити 26 точок обліку.

Топольське, Харківська область

Перед початком робіт на території села проводилися розмінування ліній електропередач. Окрім того, аби подати електрику першим споживачам, довелося замінити пошкоджений від уламків трансформатор. Також у селі необхідно відремонтувати пошкоджені дроти та опори.

Варто зазначити, що одночасно фахівці працюють над поверненням світла до ще одного населеного пункту Оскільської громади села Заводи.

Нагадаємо, що у селі Студенок Оскільської громади Харківської області фахівці АТ «Харківобленерго» повністю відновили електропостачання.

Також нагадаємо, що у селі Співаківка Оскільської громади Харківської області енергетики змогли заживити 70 % споживачів.

Автор: Владислава Ткаченко

Теги: