Колаборант з міста Ізюм отримав 13 років позбавлення волі

Фото: речник в управлінні СБУ у Харківській області Владислав Абдула Фото: речник в управлінні СБУ у Харківській області Владислав Абдула

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 13 років позбавлення волі отримав ще один колаборант, який співпрацював з агресором у період окупації Харківщини.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на речника в Управлінні СБУ в Харківській області Владислава Абдулу.

Встановлено, що під час окупації міста Ізюм він добровільно вступив до окупаційного «відділу поліції», який діяв на території тимчасово захопленої громади.

Після співбесіди зі співробітником фсб рф зловмисник отримав призначення на посаду «оперуповноваженого відділу карного розшуку» і одразу розпочав активно допомагати окупаційному режиму.

На вказаній посаді чоловік здійснював оперативно-розшукові заходи, затримував людей із застосуванням фізичної сили, вилучав майно у місцевих мешканців.

Після деокупації регіону зловмисник намагався переховуватись від українського правосуддя, проте співробітники СБУ викрили його злочинну діяльність.

На підставі зібраних СБУ доказів суд визнав зловмисника винним за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 15 років та конфіскацією усього належного йому майна.

Нагадаємо, що СБУ затримала у Харкові російського коригувальника, який шпигував за позиціями ЗСУ під виглядом прогулянок із собакою.

Також раніше ми писали, що затримано жительку Харкова, яка виконувала завдання прокремлівського журналіста та «зливала» дані про оборонні підприємства.

Автор: Валерія Ткаленко