На Харківщині затримали двох зрадників, які працювали в «народній міліції»

Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура
У Харківській області правоохоронці продовжують виявляти колаборантів, які в часи окупації добровільно співпрацювали з ворогом.

Як повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури, 24 жовтня були затримані 21-річний та 44-річний жителі Ізюма, які працювали в створеній окупантами «народній міліції».

Так 21-річний хлопець погодився обійняти посаду «поліцейського патрульно-постової служби». 44-річний ізюмчанин став «водієм чергової частини». Він возив «поліцейських» за необхідними адресами, а також ремонтував службові автівки.

Зрадникам повідомлено про підозру в колабораційній діяльності, зараз прокуратура просить суд обрати їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За даними першого заступника міністра внутрішніх справ України Євгенія Єніна, загалом на Харківщині затримано 29 осіб, які можуть бути причетними до колабораційної діяльності.

«На Харківщині проводяться стабілізаційні заходи та відновлення правопорядку у 227 населених пунктах. Тут задукоментовано понад 2 тисячі воєнних злочинів», – сказав він.

Нагадаємо, нещодавно прокуратура повідомила про підозру директорці ліцею в Куп’янському районі за фактом здійснення діяльності, спрямованої на впровадження стандартів освіти держави-агресора.