На Ізюмщині окупанти КамАЗами вивозять награбоване у місцевих жителів майно

Фото: Обрії Ізюмщини. Зруйнована центральна котельна Ізюма Фото: Обрії Ізюмщини. Зруйнована центральна котельна Ізюма

Мешканці села Студенок повідомляють, що військові «л/днр» вивозять меблі, побутову техніку, килими, посуд з будинків місцевих.

Про це повідомили Обрії Ізюмщини. За їх інформацією, окупанти крадуть і українські гроші, на них купують алкогольні напої та продукти у місцевих підприємців.

З 1 вересня окупанти оголошують початок нового навчального року за російською програмою. У планах загарбників відкрити ліцей № 3, медколедж, професійний ліцей, музичну школу та два дитячі садки. Втім, як буде проводитися опалення приміщень, не уточнюють, хоча магістральна газова мережа зруйнована.

 «Деякі свідомі педагоги відмовляються виходити на роботу та викладати російською мовою, інші погоджуються у зв'язку зі скрутним  матеріальним становищем», – пишуть в «Обріях Ізюмщини».

Водночас, за інформацією генпрокурора України, 19 червня на Ізюмщині ворожий снаряд потрапив у водойму, де купалися діти. Снаряд здетонував, двоє дітей 13 та 14 років отримали осколкові поранення.

Окрім того, в Ізюмському районі починають з'являтися листівки, що вказують на спротив мирного населення.

«Вперше за останній час  у місті з'явилися листівки «Ізюм – це Україна, ЗСУ вже поруч». Те, що українські збройні сили поруч, говорять  влучні постріли нашої артилерії, які знищують вогневі позиції та техніку бойовиків на території Ізюмщини», – йдеться у повідомленні «Обріїв».

На території Ізюмщини спостерігається інтенсивний рух ворожої техніки, у районний центр росіяни пригнали ОМОНівців.

Нагадаємо, окупанти свідомо створюють погані умови проживання на окупованих територіях. Люди живуть у надскладних умовах, немає світла, газу, водопостачання та водовідведення.