У Борівській громаді окупанти планують вчити дітей за російськими підручниками

13.06.2022 18:20 Борова

У Борівській громаді окупаційна влада готується до нового навчального року та проводить «чистки» серед державних зрадників України.

Про це повідомили у Борівській селищній раді. Відомо, що окупанти звільнили місцевих поліціянтів, які свого часу перейшли на бік ворога. Втім, колаборанти продовжують співпрацювати з ворогом. Працюють вони у створених окупантами органах влади та навіть спонукають до роботи інших місцевих жителів.

– Створений окупантами фіктивний «відділ освіти» вже розпочав роботу з підготовки до нового навчального року. Вони хочуть з 1 вересня відкрити Борівську ЗОШ № 1, Богуславську, Підлиманську та Піско-Радьківську школи, – йдеться у повідомленні.

Навчання в закладах освіти окупанти планують проводити за російськими підручниками та програмами. Про учнів та вчителів, які залишилися на окупованій території, росіяни збирають інформацію та обіцяють видати російські атестати випускникам 2022 року.

Нагадаємо, цілком можливо, що загарбники готуються до проведення псевдореферендуму. Для цього вони формують перелік місцевих для надання грошової допомоги. Борівчан фотографують та збирають паспортні дані, проводячи таким чином своєрідний перепис населення.