Новий спортивний майданчик з'явився у Мереф'янській громаді. Фото

Фото: merefaotg.gov.ua Фото: merefaotg.gov.ua
У місті Мерефа Харківської області побудували спортивний майданчик із технологією QR-кодів.

У громаді з'явився новий спортивний майданчик для воркауту завдяки програмі «Здорова Україна». Про це «Слобідському краю» розповіли у Мереф'янській міській раді.

Наразі відомо, що обійшовся мультифункціональний майданчик у суму приблизно 400 тисяч гривень, де співфінансування з бюджету громади становить 20 % від суми.

Про умови отримання майданчика та плани на майбутнє розповів перший заступник міського голови.

– Головна умова – це бути активною громадою у спортивній галузі. Ми створили активний парк у сквері Шевченка. Там розташована одна лавка, яка розфарбована спеціальними фарбами та має QR-коди. На неї необхідно застрибувати, присідати, робити різні вправи – але не сидіти. Завдяки цій технології люди отримують корисні вправи, скануючи код. Цією технологією також обладнали і рукоходи та інші спорядження, – розповів Руслан Дейнека.

Читайте також: У Мереф'янській громаді виявили незаконне казино

Наразі це не перший майданчик, на території першої школи вже розташовані поля зі штучним покриттям, скейтдром, тренажери та є можливість займатися воркаутом.

Майданчик обладнаний рукоходом, брусами та турніками. Особливість таких майданчиків – наявність спеціальних QR-кодів, відсканувавши які можна дізнатися необхідні вправи. Доступ до майданчика вільний.

– На території третьої школи вже є скейтдром та новий спортивний майданчик. Далі має з'явитися бігова доріжка та майданчики зі штучним покриттям для різних видів спорту. А головна перевага цих майданчикив – це їх доступність для жителів громади, – зазначив перший заступник Мереф'янського міського голови.

Автор: Микита Гузенко