Окупанти катували, а потім спалили трьох мирних жителів Ізюмщини. ОНОВЛЕНО

Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Харківська обласна прокуратура повідомила про вбивство російськими військовими трьох мешканців Ізюмського району у Харківській області.

За інформацією обласної прокуратури, в окупованому селі Гусарівка Ізюмського району російські військові спочатку катували, а потім підпалили трьох місцевих жителів. Для того, щоб заховати свій злочин, вони накрили тіла людей шинам від автомобіля перед тим, як підпалити. Серед закатованих була одна дитина.

Крім того, поліція повідомила, що біля одного з приміщень сільськогосподарського товариства знайшли тіло чоловіка, який працював фельдшером у лікарні, – його руки були зв’язані за спиною. Під час огляду загиблого на його тілі та обличчі виявили синці, а в області грудної клітини кульове поранення. Повідомляється, що його також катували російські військовослужбовці.

На автодорозі біля Гусарівки в автомобілі знайшли тіла цілої родини: чоловіка, жінки, та їх трирічної дитини. Вони загинули внаслідок вибухової травми через артилерійські обстріли.

Спалені частини цих людей знайшли в підвалі одного з будинків 7 квітня після звільнення села від окупації. 

Наразі за процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області Ізюмським районним управлінням поліції ГУНП в Харківській області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).