Жителя Ізюмського району чекає ампутація через підрив на міні

На фото представлена міна «Пелюстка» На фото представлена міна «Пелюстка»

В Ізюмському районі Харківської області місцевий мешканець підірвався на міні «Пелюстка».

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Харківського військового гарнізону Сергія Мельника.

Подія сталася в селі Довгеньке. Місцевий житель 1960-го року народження наступив на міну «Пелюстка» на території приватного домоволодіння. В результаті інциденту селянин отримав серйозне поранення та з частковою травматичною ампутацією стопи був госпіталізуваний до лікарні.

Наразі Харкіщина посідає одну з лідируючих позицій за кількістю мін та вибухонебезпечних предметів. Сергій Мельник закликає уникати ділянок, які не були перевірені саперами, а також не підіймати підозрілі предмети.

«Вкотре закликаю всіх бути максимально пильними. Ставтесь відповідально до власної безпеки. Уникайте неперевірених саперами місцевостей, лісів, лісосмуг та узбіч. Не підіймайте підозрілі предмети, які можуть бути заміновані. Якщо ви виявили небезпечну знахідку, то одразу ж викликайте поліцейських або рятувальників», - додав він.

Нагадаємо, нещодавно схожий випадок стався в місті Ізюм. Тоді на протипіхотній міні «Пелюстка» підірвалася 66-річна жінка, яка перебувала в лісі. Згодом поранена була доставлена до лікарні з мінно-вибуховою травмою та ампутацією правої стопи.

Нагадаємо також, 13 березня неподалік поля в селі Сніжківка Ізюмського району  на міну «Пелюстка» наступив 40-річний чоловік.

Головні новини Ізюмський район читайте на нашому сайті.