У Кегичівській громаді чоловік пів години просидів у покинутому колодязі. Фото

01.06.2021 11:50 Кегичівка
Фото: kh.dsns.gov.ua Фото: kh.dsns.gov.ua

Уранці 1 червня в селі Карабущине Харківської області місцевий житель провалився в колодязь.

1 червня о 7:57 на номер «101» від жителів села Карабущине Кегичівської громади надійшло повідомлення про те, що у покинутий колодязь упав чоловік і потребує допомоги. Подія сталася на вулиці Ветеранів біля будинку № 41.

До місця події направили 20-й рятувальний підрозділ з Кегичівки. З прибуттям до місця виклику рятувальники встановили, що у 8-метровому колодязі перебував 56-річний чоловік. Він виліз з води і з останніх сил тримався за стінки колодязя.

Читайте також: У Солоницівській громаді іномарка врізалася в рекламний щит: загинув водій

Один з рятувальників спустився до постраждалого по мотузці, закріпив на чоловікові пожежний пояс та рятувальну мотузку. Потім решта співробітників ДСНС підняли його нагору. У пресслужбі ДСНС України в Харківській області «Слобідському краю» розповіли про стан постраждалого та за яких обставин він там опинився.

– Чоловіка з переохолодженням «швидка» госпіталізувала до Кегичівської ЦРЛ. Медики сказала, що переломів у нього начебто немає. Він же впав у воду, а це пом’якшало його падіння. За яких обставин це трапилося, до кінця не зрозуміло. Сусіди кажуть, що цей чоловік веде асоціальний спосіб життя, полюбляє випити. Чи був він п’яним у той момент, важко сказати, оскільки за час, що він сидів у холодній воді, міг і протверезіти. За словами чоловіка, він провалився в колодязь, оскільки поліз витягати кішку, втім ніякої кішки там не було. Він це міг придумати, щоб якось виправдати себе. Сусіди його швидко знайшли, викликали рятувальників, які доїхали десь за 20 хвилин. Загалом він просидів там близько пів години, – розповів провідний фахівець пресслужби ДСНС України в Харківській області Дмитро Чайка.

Автор: Савелій Мякушко