Які зарплати у працівників Кіндрашівської громади

03.09.2021 14:30 Кіндрашівка
Полтавська хвиля Полтавська хвиля

Найвища заробітна плата в Кіндрашівській сільраді Харківської області перевищила 57 тисяч гривень.

Розмір заробітних плат працівників Кіндрашівської сільської ради та виконкому за липень повідомили в Мережі антикорупційних центрів. У липневі виплати можуть входити премії, матеріальна допомога, відпускні.

Читайте також: На Харківщині є неспроможні громади, які думають про доєднання

Загалом у липні в сільраді працювало 52 працівники, на заробітну плату яких з бюджету громади спрямували понад 676 тисяч гривень.

До п'ятірки найбільших зарплат сільської ради входить виплата сільському голові Сергію Коньшину, якому в липні нарахували 57 416 гривень. На другому місці за розміром зарплати знаходиться начальниця служби у справах дітей Наталія Мариненко. Її виплата сягнула  44 611 гривень.

Головний спеціаліст та юрист ради Анастасія Томко у липні отримала нарахування у  32 653 гривні. Трохи менше, 32 525 гривень, отримала керуюча справами (секретар) виконкому Світлана Циба. 

Далі за розміром зарплати йде староста Моначинівсько-Смородьківського окургу Руслан Скрипка. Його виплата склала 32 246 гривень.  31 123 гривні отримала заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Нікітченко. 

Автор: Олена Загребельна