У Кіндрашівській громаді у новому навчальному році працюватиме лише одна школа

25.08.2023 15:52 Кіндрашівка
Фото: одна з пошкоджених шкіл Кіндрашівської громади Фото: одна з пошкоджених шкіл Кіндрашівської громади

Наразі у Кіндрашівській громаді Харківської області лише один заклад середньої освіти продовжить працювати у новому році в дистанційному форматі. Будівлі усіх інших шкіл були пошкоджені внаслідок бойових дій. Також їхню діяльність призупинила місцева адміністрація.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів начальник Кіндрашівської сільської військової адміністрації Сергій Костюк.

На території Кіндрашівської громади розміщувалися п’ять закладів загальної середньої освіти та один дитячий садочок. Унаслідок обстрілів з цих п’яти шкіл чотири зазнали пошкоджень різного ступеня.

У 2022/2023 навчальному році працював тільки Кіндрашівський ліцей у дистанційному форматі. На наступний навчальний рік він також буде єдиним у громаді, що зможе навчати дітей, оскільки у січні 2023 року начальник Кіндрашівської сільської військової адміністрації видав розпорядження, згідно з яким призупинено функціонування чотирьох закладів загальної середньої освіти та одного закладу дошкільної освіти.

За попередньою оцінкою в ліцеї навчатимуться близько 220 учнів 1-11 класів, а до роботи в навчальному закладі орієнтовно будуть залучені 24 педагоги.

Крім того, у дистанційному форматі продовжить роботу Кіндрашівський «Інклюзивно-ресурсний центр».

Нагадаємо, у Харківській області прокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно 56-річного чоловіка, який добровільно пішов на співпрацю з ворогом під час окупації міста Куп’янськ.

Нагадаємо, нещодавно житель міста Куп’янськ Харківської області, який на початку вторгнення підтримав окупантів, отримав 13 років тюрми.

Також правоохоронці встановили жінку, яка співпрацювала з окупантами в Куп’янську і добровільно обійняла посаду «и. о. специалиста лицензионно-разрешительного отдела Временной гражданской администрации Купянского района» при окупаційній адміністрації держави-агресора.

Більше новин Куп'янськ та Кіндрашівка читайте на нашому сайті.