20 мільйонів гривень планують виділити на реконструкцію очисних споруд Харківщини

16.11.2021 14:33 Коломак
Фото: vodokanal.kharkov.ua Фото: vodokanal.kharkov.ua

Питання про фінансування ремонту очисної інфраструктури Харківської області хочуть винести на розгляд обласної ради.

16 листопада під час засідання комісії з питань екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків прийнято рішення про винесення питання фінансування реконструкції очисних споруд Харківщини на голосування Харківської обласної ради. Члени комісії планують залучити невикористані кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, сума яких складає близько 20 мільйонів гривень. Про це повідомляє сайт ХОР.

Читайте також: Ремонтують дорогу між Зачепилівкою і Старовірівкою: що змінилося за два місяці. Фото

Пропонується спрямувати 3 мільйони гривень на продовження ремонту очисних споруд у селищі Бірки Зміївської територіальної громади, по 4 мільйони – на колектори в Куп’янську та Чугуєві, 4,8 мільйона – на реконструкцію інфраструктури в селищі П’ятигірське Донецької територіальної громади. Ще 700 тисяч гривень члени комісії планують залучити для завершення робіт на насосній станції Вовчанська та 800 тисяч витратити на запуск будівництва колектора в Коломацькій громаді.

Протягом того ж засідання депутатами розглянуто хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Харківської області на 2021-2027 роки та затвердження Програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря на 2021-2025 роки для зони «Харківська».