У Коломацькій громаді збільшили бюджет у результаті земельного аукціону

23.02.2022 16:44 Коломак
У Коломацькій громаді Харківської області завдяки онлайн-аукціонам землі поповнили селищний бюджет майже на 600 тисяч гривень.

Наповнення селищного бюджету завдяки потенціалу земельних ресурсів. Про нові можливості, завдяки земельній реформі, розповіли в Коломацькій селищній раді.

Наразі відомо, що, завдяки продажу прав на оренду землі в системі Prozorro, селищний бюджет Коломака збільшився у 2022 році на суму майже 600 тисяч гривень.

Читайте також: Ремонтують дорогу між Коломаком та Колонтаєвом: що змінилося за два місяці. Фото

Відтак 21 лютого відбулися торги ділянок землі, які мають сільськогосподарське призначення. Результатом перших торгів став продаж прав на оренду землі у 12,8 гектара в селі Пащенівка. Під час аукціону грошова вартість від стартової суми підвищилась у 103,37 % та становила 448 тисяч 5 гривень.

Крім того, вдалося продати право на оренду ще однієї земельної ділянки в межах села Пащенівка, але вже розміром у 6,4 гектара. Ділянка була продана за 160 тисяч 5 гривень, а її вартість підвищилась на 72,6 % від стартової ціни.

За результатами проведеного аукціону буде укладений договір оренди земельних ділянок з переможцем земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за користування нею. 

Автор: Микита Гузенко