Громада Харківщини розпочинає видачу безкоштовних дров

21.11.2022 15:20 Коломак
У Коломацькій громаді Харківської області розпочинається видача дров, на домівку видаватимуть один причіп.

З 22 листопада у Коломацькій громаді почнуть видавати дрова для місцевого населення та ВПО. Як розповів “Слобідському краю” очільник громади Володимир Гуртовий, наразі за безплатними дровами звернулося небагато людей, а деякі з них не відповідають критеріям.

– Сьогодні ми додали ще два критерії для домогосподарств, що можуть отримати дрова. У нас є визначена кількість грошей, на які ми можемо придбати деревину. Тому спочатку видаємо більш уразливим категоріям, а все, що залишиться, надаватимемо іншим категоріям населення. Домовленість та договори з відповідними категоріями в нас уже є, завтра повеземо дрова першим людям, – зазначив Коломацький селищний голова.

Збір заяв на отримання деревини все ще триває, ознайомитися з переліком документів можна тут. Наразі дрова у Коломацькій громаді видають для мешканців домогосподарств, в яких проживають:

– сім'ї, до складу яких входять особи з інвалідністю I групи;

– сім'ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;

– сім'ї, у яких виховується троє та більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років;

– сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Окрім того, надавати деревину будуть лише тим домогосподарствам, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров'яної. А також категоріям, які не отримували безплатну допомогу у вигляді дров від інших організацій, та особам, які на час початку опалювального періоду не користувалися (або не користуються) субсидією для відшкодування витрат на оплату ЖК послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Автор: Анастасія Хушану