Коломацькій громаді допоможуть відремонтувати гуртожиток для переселенців

03.11.2022 16:02 Коломак
Джерело: Коломацька селищна рада Джерело: Коломацька селищна рада
З початку повномасштабного вторгнення рф Коломацька громада стала прихистком для більш ніж 4,5 тисячі ВПО.

У Новоіванівському гуртожитку вже розміщено півсотні переселенців. Нещодавно до гуртожитку доставили ліжка, шафи для одягу, душові кабіни, холодильники, кухонні плити та електроводонагрівачі від БФ «Право на захист», що діє в партнерстві з HIAS. Як розповів “Слобідському краю” очільник громади Володимир Гуртовий, іноземні інвестори та представники волонтерського об'єднання готові надати допомогу в ремонті гуртожитку. Зокрема, йдеться про відновлення другого поверху, поточний ремонт кімнат, водопостачання та водовідведення, електропостачання та опалення приміщень.

– Партнери нам пообіцяли закінчити ремонт до кінця цього року, наскільки це реально, я не можу сказати.  Після відновлення на другому поверсі плануємо розмістити 160 людей. Наразі в громаді на 100 місцевих мешканців припадає 73 внутрішньо переміщених осіб. Частина з них живе в гуртожитках, інші – у приватних будинках, – розповів Коломацький селищний голова Володимир Гуртовий.

Очільник громади зазначив, що на початку кожного нового місяця переселенці приходять отримувати допомогу, так громада точно знає, скільки ВПО залишаються на місцях.

Автор: Анастасія Хушану