Коломацька громада отримала потужний генератор з Польщі

05.12.2022 10:20 Коломак
Фото: Facebook Володимир Гуртовий Фото: Facebook Володимир Гуртовий

У результаті масованих ударів по критичній інфраструктурі Коломацька громада Харківської області зіткнулася з проблемою відсутності світла в закладах критичної інфраструктури.

За словами очільника Коломацької ТГ Володимира Гуртового, через постійні відключення електроенергії громада потребує генератори, які б підтримували функціонування закладів критичної інфраструктури. В результаті перемовин з представниками організацій, які подають громаді світло, було вирішено питання про подачу світла до місцевої лікарні, пожежної частини, поліції, банкомата, аптеки, ЦНАПу, магазинів у центрі селища Коломак.

Однак остаточно проблема вирішена не була, тому Коломацька селищна рада придбала генератори для безперебійної подачі світла до Новоіванівського гуртожитку, адміністративної будівлі селищної ради, Новоіванівського ДНЗ, Коломацького, Шелестівського та Різуненківського ліцеїв. Залишалося питання подачі води на свердловині селища Коломак, яка немає резервуара та при тривалому відключенні світла залишає місцевих жителів без води.

«Дізнавшись про цю проблему, до нас завітав друг нашої громади Віктор Нестеренко, який передав громаді від польських друзів необхідний генератор, – зазначив Володимир Гуртовий. – Хочу подякувати Президенту польсько-української господарчої палати Яцику Пєхоті, віце-президенту Dariusz Szymczyha, голові правління ГО «Польсько-українська аграрна асоціація» Діані Бариновій, Віктору Нестеренку за турботу та за підтримку в такі нелегкі часи».

Як розповів медіа «Слобідский край» сам Віктор Нестеренко, наразі три громади (Коломацька, Краснокутська та Малинівська) отримали від польських друзів генератори потужністю 8.5 кВт. Ще два генератори приїдуть з Польщі до громад Харківської області незабаром.

Раніше ми писали, що цьогоріч громада відмовилася від новорічної ялинки та святкових заходів, а центральну площу Коломака перейменують на честь захисників України.