Коломацька громада проводить опитування щодо перейменування вулиць

07.10.2022 17:00 Коломак
У Коломацькій громаді Харківської області позбавляються усіх назв вулиць, які нагадують про росію або асоціюються з нею.

Про це “Слобідському краю” повідомив очільник Коломацької громади Володимир Гуртовий.

– Наразі наша громада позбавляється усіх назв, які нагадують про росію. Ми проводимо опитування, яке буде тривати 30 календарних днів. У першу чергу ми вислухаємо пропозиції наших місцевих людей. Ми очікуємо, що, подаючи пропозиції, жителі громади братимуть до уваги історичну складову та внесок тих чи інших діячів у розвиток Коломаччини та України в цілому, – сказав Володимир Гуртовий.

За його словами, усі пропозиції будуть розглядатися на спеціальній комісії. Окрім вулиць, під перейменування можуть потрапити й деякі заклади громади.

– У нас є декілька закладів зі спірними назвами, але поки питання про їх перейменування ми не виносили. Наразі ми знаходимося в стадії планування та збору інформації про такі назви, – зауважив очільник Коломацької громади.

Утім, місцеві мешканці можуть запропонувати й самі перейменування вулиць та закладів у громаді. Зі своїми пропозиціями необхідно звертатися на офіційну електронну адресу Коломацької селищної ради  [email protected]  з темою листа «Про перейменування вулиць» або приносити у письмовій формі до Коломацької селищної ради.

Нагадаємо, за перейменування вулиць взялися й у Краснокутській громаді на Харківщині.

Автор: Анастасія Хушану