Жителі Коломаччини зібрали гуманітарну допомогу для Малинівської громади

21.10.2022 13:30 Коломак
Небайдужі мешканці Коломацької громади зібрали гуманітарну допомогу для Малинівської громади, яка пів року знаходилася під ворожими обстрілами.

19 жовтня до Малинівської громади прибула допомога від мешканців Коломацької ТГ. Небайдужі коломаччани передали постраждалій громаді овочі, фрукти та теплі речі. Як розповів “Слобідському краю” Володимир Гуртовий, гуманітарний вантаж було зібрано за тиждень.

– Бажаючих допомогти Малинівській громаді серед нашого населення було багато. Ми завантажили цілий автобус продуктів та теплих речей. По тому, як у громади возять допомогу цілими фурами, це може здатися невеликим вантажем. Але наша допомога була відправлена від чистого серця, від наших людей, які віддали все, що є в них вдома, – зазначив очільник Коломацької громади Володимир Гуртовий.

Коломацька громада передала гуманітарну допомогу Малинівці

За його словами, у Коломацькій громаді наразі проживає чимало вимушених переселенців з Чугуївського району. Тому тут розуміють, як важко наразі доводиться громадам, що знаходилися під постійними обстрілами ворога.

– Я особисто подзвонив очільнику Малинівської громади та запитав, чи потрібна їм допомога. Тож ми вирішили допомогти тим, кому це дійсно потрібно. Я хочу сказати, що пишаюся нашими мешканцями та дякую їм за те, що вони швидко відреагували на цей збір допомоги, – наголосив Володимир Гуртовий.

Автор: Анастасія Хушану