Ліцеї Коломацької громади збирають кошти на потреби ЗСУ

27.09.2022 18:00 Коломак
Джерело: Різуненківський ліцей Джерело: Різуненківський ліцей
У Коломацькій громаді ліцеї долучаються до збору коштів для українських захисників, улаштовуючи благодійні ярмарки.

Як розповів “Слобідському краю” очільник громади Володимир Гуртовий, до підтримки ЗСУ долучаються ледве не всі жителі ТГ.

– Наші мешканці, діти, навчальні заклади наразі роблять усе, щоб перемога скоріше прийшла в Україну. Люди збирають продукти та передають бійцям. Ліцеї проводять ярмарки, де продають за суто символічну ціну домашню випічку, ягоди. Всі зібрані гроші вони передають на рахунок нашої армії або конкретно купують потрібні речі для військової частини. Ми всіляко підтримуємо такі заходи, – розповідає він.

Ярмарки на підтримку ЗСУ

Ярмарок на підтримку ЗСУ

Так, 16 вересня колектив КЗ “Коломацький ліцей” влаштував благодійний ярмарок на потреби ЗСУ. На ярмарку можна було придбати домашню випічку, солодощі, вироби хенд-мейд, українські сувеніри та картини. Менш ніж за три години місцеві зібрали шість тисяч гривень та передали їх на потреби ЗСУ.

25 вересня колектив, діти та батьки Різуненківського ліцею придбали два набори інструментів для потреб ЗСУ за кошти, зібрані на ярмарку 9 вересня. На ярмарку продавали смачні пироги, крупи, консервацію та овочі, загалом було вторговано 10 тисяч 231 гривень. А придбані інструменти було передано випускнику ліцею, який наразі захищає Україну. 

Інструменти для ЗСУ

За словами Володимира Гуртового, діти громади всіляко підтримують воїнів.

– Коли ми від громади передавали гуманітарну допомогу нашим захисникам, діти писали листи та передавали їм патріотичні малюнки. У громаді навіть є дитячі “блокпости”, де збирають кошти на підтримку нашої армії. Маленькі жителі громади всіляко долучаються до підтримки ЗСУ, – зазначив голова громади.

Автор: Анастасія Хушану