У Валківській громаді пройшов дитячий міні-футбольний турнір на підтримку ЗСУ

20.09.2022 12:57 Валки
Фото зі сторінки Віктора Войтенка у Facebook Фото зі сторінки Віктора Войтенка у Facebook
У благодійному міні-футбольному турнір в селі Шарівка Харківської області взяли участь дитячі команди з п’яти населених пунктів регіону.

18 вересня у селі Шарівка Валківської громади відбувся Кубок Войтенка І.І. на підтримку ЗСУ. Це міні-футбольний турнір серед дітей 2013-2015 років народження. У змаганнях взяли участь шість команд. Чотири колективи були з Валківської територіальної громади: ФК «Нива» Шарівка, ФК «Валки», ФШ «Тигри» Ков‘яги та ФК «Авангард» Високопілля. Також на турнір завітали дві команди з Краснокутської ТГ – ФК «Краснокутськ-1» та ФК «Краснокутськ-2».

Турнір проходив за коловою системою, кожен грав з кожним, а матчі складалися з двох таймів по 10 хвилин. Перед останнім туром дві команди набрали максимум залікових балів – «Нива» і «Валки». В очній зустрічі вони розігрували чемпіонське звання. Перемогу святкували шарівці, обігравши суперника 6:0.

Кращим гравцем турніру визнали Гліба Цецюру з «Ниви». Званням «Кращий воротар» удостоївся голкіпер «Валок» Іван Дріваль. А кращим бомбардиром змагань став гравець переможців Степан Подгорний. На його рахунку 16 голів, це майже половина всіх голів «Ниви» в Кубку.

Читайте також: Перший матч за 20 років: як на Краснокутщині відроджують футбол

Кращими гравцями команд стали:

  • Олег Войтюк (ФК «Нива»);
  • Назар Мельник (ФК «Валки);
  • Михайло Алексєєв (ФШ «Тигри»);
  • Микита Вус (ФК «Авангард»);
  • Іван Бринчук (ФК «Краснокутськ-1»);
  • Денис Купріянов (ФК «Краснокутськ-2»). 

Як розповів «Слобідському краю» тренер «Ниви» Олег Андрущенко, вперше цей кубок проводився серед дитячих команд.

– Цей Кубок завжди проводився серед ветеранських команд, а наразі вирішили залучити дітей, оскільки вони це наше майбутнє. Ветерани прийшли подивитися на підростаюче покоління і були дуже задоволені побаченим. Плануємо, що і в майбутньому Кубок буде проводитися серед дитячих команд, – розповів тренер.

Він зазначає, що всі залишилися задоволені турніром.

– Ми хотіли провести турнір так, щоб він запам’ятався дітям, оскільки багато з них вперше беруть участь у подібних змаганнях. Перед початком Кубку ведуча представляла команди, називавши ім’я та прізвище кожного гравця. Ми поставили 20 жовто-блакитних прапорів, зробили роздягальню, там був теплий душ. Юні спортсмени отримали солодощі, грамоти, медалі, кубки. Батьки всіх учасників були в захваті, всім сподобалося, – зазначає Олег Андрущенко.

Організатори турніру окрім радості дітям зробили ще одну хорошу справу – зібрали кошти на підтримку ЗСУ.

– Ніяких внесків з команд не було. Мета була організувати турнір на підтримку ЗСУ. Ми поставили скриньку, куди кидали гроші, – каже Олег Андрущенко.

Загалом вдалося зібрати 4 тисячі 547 гривень. Кошти перерахували на підтримку ЗСУ в фонд Сергія Притули.

Автор: Савелій Мякушко