У День селища в Коломаку зібрали понад 11 тисяч гривень для захисників-земляків

20.09.2023 17:51 Коломак
Діти "донатять" на ЗСУ, Коломак. Джерело:Коломацька селищна рада Діти "донатять" на ЗСУ, Коломак. Джерело:Коломацька селищна рада

16 вересня, на День селища Коломак Харківської області, було організовано благодійний концерт, де зібрали понад 11 тисяч гривень для захисників з громади.

Як розповіли кореспондентці медіа «Слобідський край» у Коломацькій селищній раді, до Дня селища Коломак було організовано черговий благодійний концерт «Разом до перемоги». Під час концерту вдалося зібрати понад 11 тисяч гривень на тепловізор для захисників. Також на заході подарунками та грамотами нагородили юних жителів Новоіванівки, які зібрали кошти для придбання дистанційного комплекту мінування «Сармат» для військових.

Крім того, громада збирає кошти на квадрокоптер Mavic 3 Fly More Combo для оборонців-коломаччан. 

– Сьогодні ми говоримо про важливість технічної підтримки наступального потенціалу наших захисників, а саме – про річ, наявність якої може врятувати життя та допомогти в розвідці, – зазначили у Коломацькій селищній раді.

Реквізити для донатів:

4149499142059433

Шубін Володимир

Нагадаємо, Коломацька громада збирає допомогу для Дворічанської громади, яка практично щоденно перебуває під обстрілом ворога. 

Раніше ми писали, що КЗ “Різуненківський ліцей” Коломацької громади Харківської області провів вересневий ярмарок, на якому вдалося зібрати 14 497 гривень на допомогу ЗСУ. 

Нещодавно ми розповідали історію волонтерки та багатодітної мами з Коломацької громади. 

Головні новини Коломак читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану