Різуненківський ліцей бере участь в проєкті проти гендерних стереотипів

21.05.2024 10:49 Коломак
Школярям Різуненківського ліцею розповідають про гендерну рівність/Оксана Корнієнко Школярям Різуненківського ліцею розповідають про гендерну рівність/Оксана Корнієнко

Учителька Різуненківського ліцею Коломацької громади пройшла тренінги з гендерної рівності та ділиться досвідом зі школярами.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» заступниця директора з виховної роботи Різуненківського ліцею Оксана Корнієнко, наразі заклад бере участь у проєкті «Грай за рівність». Це перший в Україні комплексний освітній проєкт, де вчителі спільно з учнями покращують свої знання, щоб протистояти гендерній нерівності у спорті.

– Ми продовжуємо брати участь в різноманітних цікавих та корисних проєктах. Тут майже з 900 вчителів я увійшла в 150, які пройшли тренінги з гендерної рівності. Тепер почався тиждень локальних змагань в школі. Це унікальна програма, яка має на меті через взаємодію вчителів фізичної культури та учнів зруйнувати стереотипи щодо жінок у спорті та суспільстві загалом, – зазначила Оксана Корнієнко.

 "Грай за рівність"

Дівчатка та хлопці на спортивних змаганнях/Оксана Корнієнко

На першому етапі, з 30 квітня по 21 травня, вчителька проходила навчання з теми гендерної рівності та того, як донести цю інформацію учням. Після чого було реалізовано шість спортивних змагань з однаковим залученням дівчат та хлопців. А вже на другому етапі 20 вчителів, які найкраще проведуть змагання, зберуть команду з п’яти дівчат-учасниць та разом з ними візьмуть участь в інноваційній навчальній програмі на базі одного з футбольних клубів Української прем'єр-ліги.

Різуненкове бере участь в проєкті

Дітям розповідають про гендерну рівність/Оксана Корнієнко