У Коломацькій громаді змінять герб: оголошено конкурс

02.05.2023 11:19 Коломак

Коломацька громада Харківської області оголосила конкурс на кращий ескіз герба ТГ.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» очільник Коломацької громади Володимир Гуртовий, термін подачі конкурсних робіт триватиме до 15 травня.

– Настав час, коли треба міняти герб нашої громади. Наші історики та краєзнавці просять його замінити, бо там зображений Іванівський завод, якого вже немає. Вони вже надали свої пропозиції з урахуванням історії громади, а ми вирішили запропонувати жителям також взяти участь та висловити своє бачення майбутнього герба, – сказав Володимир Гуртовий.
Подати ескізи нового герба Коломацької громади можна особисто у селищну раду або надіслати на електронну пошту: [email protected].

За словами Володимира Гуртового, після 18 травня буде проведена сесія селищної ради, на якій будуть винесені кращі пропозиції герба громади. 

Нещодавно ми розказували, як учні Коломацької громади висадили дерева на території Шелестівського ліцею. Раніше ми писали, що у Коломаку більше п’ятисот домогосподарств отримали корми для відгодівлі свиней та курей.

Нагадаємо також, що команда «Шелестове» Коломацької громади здобула I місце у відкритому турнірі місцевого осередку ВФСТ «КОЛОС» з футзалу. 

Більше новин Коломак читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану