Учні Коломацької громади висадили дерева на території Шелестівського ліцею

17.04.2023 10:19 Коломак
Джерело: Шелестівський ліцей Джерело: Шелестівський ліцей

Школярі Шелестівського ліцею Коломацької громади Харківської області приєдналися до Дня довкілля.

 

Про це кореспондентці медіа «Слобідський край» розповіла директорка Шелестівського ліцею Лілія Токар. 15 квітня учні навчального закладу висадили на території ліцею липи, каштани, глід та самшит. Акція проходила в рамках шкільного лісництва до Дня довкілля.

– Здобувачі освіти із завзятістю та відповідальністю поставилися до озеленення території ліцею, адже збереження та відновлення навколишнього середовища є обов'язком кожного! – зазначили у Шелестівському ліцеї.

Насадження учням видало Коломацьке лісництво філії ДП "Жовтневе лісове господарство" та учитель фізичної культури. За словами Лілії Токар, наразі заходи із залученням школярів проводяться лише у межах шкільного лісництва, адже учні навчаються у дистанційному режимі.

Нагадаємо, що основам лісництва у Шелестівському ліцеї навчатимуть з 5-6 класу до 11 класу. Така ініціатива може вплинути на вибір майбутньої професії учнів ліцею. Раніше ми писали, що команда «Шелестове» Коломацької громади Харківської області здобула I місце у відкритому турнірі місцевого осередку ВФСТ «КОЛОС» з футзалу. Також читайте, у Будинку культури селища Коломак проходить виставка картин «Весна.Квіти» відомого харківського художника Леоніда Золотарьова. На ній автор представив понад 40 робіт. 

Раніше ми писали, як бійцям з Коломака збирають допомогу. 

Автор: Анастасія Хушану