У села Коломацької громади проводять швидкісний Інтернет

23.11.2021 15:30 Коломак

У селах Шляхівського старостинського округу, що на Коломаччині Харківської області, відремонтували вуличне освітлення та прочистили водостоки. Також у низку сіл проводять мережі для Інтернету.

Цього тижня на прохання мешканців Шляхівського старостинського округу в Коломацькій громаді розчистили водоспускну споруду. Водостік знаходиться на перетині вул. Колгоспної села Шляхове та польової дороги до с. Дмитрівка. Завдяки розчищенню дощові та паводкові води тепер стікатимуть не на дорогу, а на узбіччя.  

Роботи виконали працівники комунального підприємства «Коломацьке ВУЖКГ», а також їм допомогли місцеві жителі.  

Минулого тижня в цьому старостинському окрузі полагодили вуличне освітлення. За замовленням старости були замінені лампи вуличного освітлення, що вийшли з ладу, а також сезонні переналаштування таймерів у селах Бондарівка, Логвинівка і Шляхове. А в наступному році в цих селах з’явиться швидкісний Інтернет.

За поданням Коломацької селищної ради Шляхівський старостинський округ був включений до розподілу державних коштів Інтернет-субвенції для проведення швидкісного Інтернету у віддалених куточках громади. Так, минулого тижня вже розпочався монтаж оптичного волокна в с. Шляхове.

Подібні роботи паралельно проводяться і в Покровському старостинському окрузі.

Автор: Тамара Кіч