У селищі Коломак відкрилася виставка вишитих картин місцевої майстрині

05.07.2023 14:21 Коломак
Джерело: Культурно - Мистецьке Життя Коломацької ТГ Джерело: Культурно - Мистецьке Життя Коломацької ТГ

У Коломацькому будинку культури Харківської області представлена нова експозиція картин, вишитих у різних техніках.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» Коломацький селищний голова Володимир Гуртовий, жителька селища Тетяна Слісь відкрила виставку своїх картин, вишитих з бісеру, хрестиком та алмазною вишивкою. Майстриня за професією кухар, але майже 20 років займається вишивкою картин для себе та на замовлення.

– 27 червня у нас був п'ятий випуск групи з 13 учасниць Програми «Майстерня можливостей» у рамках проєкту «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки» («Крила»). Тетяна Слісь також була у цій групі, а зараз вирішила відкрити виставку власних робіт. Дуже добре, що не дивлячись на війну, наші люди продовжують займатися творчістю, розвиваються й не полишають улюблену справу, – говорить Володимир Гуртовий.

Коломак виставка картин

Проєкт «Крила» впроваджує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт за підтримки Уряду Канади. Під час групових та індивідуальних занять жінки отримали нові знання і навички, завдяки яким тепер можуть упевнено рухатися до особистісного та економічного зростання.

Відвідати виставку можна за адресою: смт Коломак, вул. Гетьмана І. Мазепи, 10.

Нагадаємо, на вулицях Коломацької громади замінюють адресні табличкиРаніше ми писали, що у Коломацькій громаді Харківської області місцеві жителі та переселенці отримали 1 790 наборів кормів для свиней та курейНагадаємо, 59 дітей народилося у Коломацькій громаді торік. 

Головні новини Коломак читайте на нашому сайті.