Жителі Коломака зможуть отримати закордонний та ID-паспорти у місцевому ЦНАПі

13.05.2024 19:21 Коломак
ЦНАП у Коломаку / Фото: Слобідський край ЦНАП у Коломаку / Фото: Слобідський край

З 14 травня жителі Коломацької громади зможуть отримувати ID-паспорт громадянина України та закордонний паспорт у своєму центрі надання адмінпослуг.  

Спеціалісти центру розповіли медіа «Слобідський край», що ця адміністративна послуга дуже затребувана у громаді.

Як тільки місцеві жителі отримали інформацію, що вони зможуть зробити паспорт громадянина або закордонний паспорт у своєму ЦНАПі, одразу почали телефонувати та записуватися у чергу.

У нас є електронна черга. Можна записатися безпосередньо у ЦНАПі в адміністратора, можна зателефонувати, можна через сервіс «Дія Центр». Як тільки ми написали у Фейсбуці, що вже пройшли навчання, тестування та можемо починати, люди одразу почали телефонувати. Вони запитували, які документи треба, щоб отримати паспорт, коли можна прийти. На вівторок 14 травня коли починаємо надавати цю адмінпослугу, в нас уже чотири людини у чергу записано, хоча будемо працювати з другої половини дня. На середу 15 травня теж уже записано три людини, розповіла начальниця Центру надання адміністративних послуг Коломацької селищної ради Дар’я Межерицька.

ЦНАП, Коломак, Харківська область

Центр надання адміністративних послуг у Коломаку

Центр надання адмінпослуг у селищі Коломак / Фото: Слобідський край

Нагадаємо, у Циркунах почав працювати ЦНАП. До 2022 року у громаді тільки планували відкриття Центру надання адміністративних послуг, але почалися бойові дії та окупація. Повернутися до цього питання вдалося лише після деокупації, тоді ж громаді все таки вдалося реалізувати цю ініціативу.

Нагадаємо також, нещодавно Дергачівський відділ Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області тимчасово призупинив роботу.

Автор: Віта Яковлева