Через непрацюючі туалети ліцей у Краснограді переводять на дистанційку

07.12.2021 18:00 Красноград
Фото: krasnograd.news Фото: krasnograd.news

Рішення про переведення ліцею № 4 на дистанційне навчання було ухвалене депутатами Красноградської міської ради Харківської області під час сесії 7 грудня.

7 грудня на XXVII позачерговій сесії Красноградської міської ради прийнято рішення про переведення Красноградського ліцею № 4 на дистанційне навчання до кінця поточного року. Про це повідомляють «Вісті Красноградщини».

На дистанційку навчальний заклад перевели через ремонт, який наразі у рамках урядової програми триває в ліцеї.

Раніше батьки учнів скаржилися в соцмережах, що в закладі виникла проблема з туалетами – працювали лише три унітази (всі інші демонтували ще в жовтні). Через це дітям, вчителям та персоналу доводилося ходити до туалету на місцевий автовокзал або викликати таксі, щоб з'їздити додому.

Читайте також: Краснопавлівське водосховище не може забезпечити Харківщину водою

Після допису Держпродспоживслужби керівництво школи встановило на подвір'ї школи біотуалети, але до них ніхто не ходив через холодну погоду.

У мерії пояснюють, що така  ситуація склалася через необхідність швидко освоїти кошти, які надійшли до громади у рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів». Якби ремонт не розпочали до кінця року, то гроші довелося б повернути.  Як зазначала «Вікнам» очільниця Красноградської громади, проблема виникла через пізнє надходженні коштів – наприкінці вересня. При виконанні усіх процедур, проведенні тендерів згідно з діючим законодавством, договір з підрядником уклали лише 29 листопада. Але ремонтні роботи несумісні з освітнім процесом, тому ліцей перевели на віддалену форму навчання.

Нові туалети обіцяють установити вже після Нового року, а на очну форму навчання учні мають повернутися з другого семестру.

Автор: Михайло Татарінов