У Красноградській громаді пришвидшиться надання соціальних послуг

09.04.2024 14:50 Красноград
Новий скутер для соцпрацівників Красноградської громади/Фото: Красноградська міська рада Новий скутер для соцпрацівників Красноградської громади/Фото: Красноградська міська рада

Красноградська громада Харківської області для Центру соціального обслуговування отримала новий електроскутер. Транспорт надійшов у рамках проєкту Програми розвитку ООН в Україні. Скутер був переданий на потреби соцпрацівників Зорянського старостинського округу, між населеними пунктами якого відстань орієнтовно становить від десяти до дванадцяти кілометрів. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла Красноградський міський голова Світлана Кривенко.

  – У Красноградській громаді близько тисячі людей, які користуються послугами Центру соціального обслуговування. Це і корінні красноградці, і внутрішньо переміщені особи. Для міста характерне високе навантаження на одного соцпрацівника (до 16 осіб), для сільської місцевості – великі відстані між населеними пунктами, які пішки важко осилити. До розподілу скутера міська рада не мала ніякої причетності. Керівництву Центру соцзахисту видніше, кому він найнеобхідніший, – розповідає Красноградський міський голова Світлана Кривенко.

Потреба у скутерах по Красноградській громаді становить 15 одиниць. Надійшов один із дев'яти, які були розподілені по аналогічних соцустановах області.    

Нагадаємо, що у Савинцях Ізюмського району Центр надання соціальних послуг отримав три ноутбуки та один багатофункціональний пристрій. Гаджети надійшли від Благодійної організації "Представництво Норвезької ради у справах біженців України".

Також нагадаємо, що триколісні велосипеди передали соцпрацівникам Коломацької громади.