На Харківщині заарештували колишнього очільника районної адміністрації

Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Ексголова Красноградської райдержадміністрації Харківської області перебував у розшуку.

Як повідомляють у Харківській обласній прокуратурі, колишній голова Красноградської районної державної адміністрації в березні 2021 року, під час ліквідації місцевих районних державних адміністрацій, діючи за попередньою змовою з іншими особами, уклав фіктивні договори з фізичними особами – підприємцями щодо надання послуг з перевезення автотранспортом.

– Незважаючи на те, що послуги фактично не надавались, колишній голова РДА підписав акти виконаних робіт. На їх підставі у подальшому з рахунку Красноградської державної адміністрації перераховано майже 200 тисяч гривень бюджетних коштів підприємцю за нібито надані послуги, – йдеться у повідомленні.

На той час підозрюваному за ухвалою слідчого судді обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

– Однак ексголова, маючи намір уникнути кримінальної відповідальності, порушив покладені на нього обов’язки та самовільно без повідомлення слідчого змінив місце мешкання, переїхав в іншу область, а також не з’являвся за викликами до слідчого. У зв’язку з цим був оголошений у розшук. Правоохоронці викрили колишнього службовця на території Запорізької області, – повідомили у відомстві.

Наразі слідчим суддею Красноградського районного суду Харківської області задоволено клопотання окружної прокуратури та взято під варту колишнього посадовця, який підозрюється у заволодінні бюджетними коштами, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, та у службовому підробленні (ч. 3 ст. 191 КК України, ч. 1 ст. 366 КК України).

Нагадаємо, з 28 лютого 2020 року по 30 березня 2021 року Красноградською райдержадміністрацією керував Олександр Кайдаш.