Благодійні концерти у Краснокутській громаді: за вихідні придбали дві автівки для ЗСУ

17.07.2023 10:19 Краснокутськ
Джерело: Краснокутська селищна рада Джерело: Краснокутська селищна рада

У Краснокутській громаді Харківської області проводять благодійні концерти на підтримку ЗСУ, за зібрані кошти купляють автівки для воїнів-земляків.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» очільниця Краснокутської громади Ірина Карабут, волонтери з ТГ уже не вперше збирають кошти на автомобілі воїнам-землякам.

– Тільки за вихідні від громади було придбано позашляховик та “ГАЗель”. Волонтери сьогодні вранці вже відправили позашляховик нашим хлопцям на передову, також ми завантажили машину продуктами, – розповіла Краснокутська селищна голова.

Наразі тут відкрито новий збір на автомобіль для захисників. На нього вже піде 27 350 гривень, які були зібрані на благодійному концерті у Каплунівському сільському будинку культури.

– По всій громаді проходять такі концерти. Їх ініціюють самі люди, діти, працівники будинків культури та сільських клубів, – зазначила Ірина Карабут.

Нагадаємо, у селі Чернещина Краснокутської громади Харківської області 14 липня відбулася толока. Попри дощову погоду, мешканці громади зібралися, щоб за стародавнім українським звичаєм реставрувати справжню краснокутську хату-мазанку. 

Нагадаємо також, що у Краснокутському ліцеї відкрили клас безпеки для школярів. Також у Краснокутську відновила роботу міграційна служба.

Більше новин Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.