Учні та викладачі ліцеїв Краснокутщини придбали генератор для воїнів ЗСУ

05.12.2022 16:11 Краснокутськ

У Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ.

Як розповіла медіа “Слобідський край” очільниця Краснокутської громади Ірина Карабут, велика волонтерська акція "Давайте, друзі-ліцеїсти, зігрієм воїнів-танкістів!" закінчилася 5 грудня. 

– Діти з нашої громади разом з педагогами збирали кошти для військових. Це були і  ярмарки, і різні види збору грошей. Все це цільове призначення для 92-ї танкової бригади ЗСУ, – зауважила Краснокутська селищна голова Ірина Карабут.

Придбаний генератор для 92-ї бригади від Краснокутської громади

Ініціаторами волонтерської акції стали активісти учнівського парламенту Краснокутського ліцею. Усі учні навчального закладу “задонатили” 40 тисяч 587 гривень. До Краснокутського ліцею доєдналися педагогічні колективи Козіївського ліцею, Козіївського дитячого садка та Городнянської гімназії, які зібрали 30 тисяч гривень. За всі кошти було придбано генератор електричного струму для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ на суму 70 тисяч 587 гривень. Подарунок до дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня, підтримали й у Краснокутській селищній раді. Так працівники селищної ради придбали професійний дрон для розвідників ЗСУ.

Нагадаємо, що у Краснокутській громаді позбудуться всіх топонімів, які можуть нагадувати росію або асоціюватися з нею. А нещодавно Краснокутська громада отримала мікрохвильовки та спальні мішки. Також читайте, як генератори допомогли Краснокутщині впоратися з перебоями електропостачання. Інші новини Краснокутської громади читайте тут.