Лікарня та терцентр селища Краснокутськ отримали два генератори

16.12.2022 15:46 Краснокутськ

Два генератори у вигляді гуманітарної допомоги передали центральній лікарні та терцентру селища Краснокутськ Харківської області.

Як повідомила кореспондентці медіа “Слобідський край” селищна голова Краснокутська Ірина Карабут, генератори потужністю 24 кВт уже передані для «Краснокутської центральної районної лікарні» та відділення стаціонарного догляду терцентру Краснокутської селищної ради.

– Потужності цих генераторів вистачить для безперебійної роботи закладів у випадку відключень світла, – зазначила очільниця Краснокутської громади Ірина Карабут.

Генератори, які Краснокутській громаді передали ГО «Діксі Груп» та БО «БФ «ІРПІНСЬКЕ ВОЛОНТЕРСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «НЕЗЛАМНІ СЕРЦЯ», забезпечать лікарню безперебійною подачею кисню для пацієнтів реанімаційного відділення. А також територіальний центр, де проживає 48 самотніх непрацездатних людей похилого віку та ВПО. Більшість з підопічних – лежачі, які потребують стороннього догляду.

Генератори для Краснокутська

Також на випадок відключень світла в Краснокутську та інших населених пунктах громади відкрито Пункти Незламності.

– На території громади працює 15 Пунктів Незламності. Деякі з них відкрито на базі відділів поліції та МВС. Усі пункти забезпечені генераторами та всіма необхідними речами для мешканців, – каже Ірина Карабут.

Нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ. А нещодавно Краснокутська громада отримала мікрохвильовки та спальні мішки. Також читайте, як генератори допомогли Краснокутщині впоратися з перебоями електропостачання.

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.