Наслідки обстрілів Краснокутської громади: жителів просять зачинити вікна

09.06.2023 17:52 Краснокутськ

У Краснокутській громаді Харківської області через ворожий удар по об’єкту нафтогазової інфраструктури і пожежу, яка виникла внаслідок цього, відбулися шкідливі викиди в атмосферне повітря.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на повідомлення голови Краснокутської селищної ради Ірини Карабут.

«У зв’язку з погіршенням якості повітря Державна установа «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» закликає населення Краснокутської громади, а особливо жителів селища Краснокутськ, села Качалівка та села Любівка, не відкривати вікна, здійснити вологе прибирання в оселях та обмежити перебування на вулиці цими вихідними (особливо це стосується дітей)», – написала Ірина Карабут у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, вночі 9 червня окупанти обстріляли дронами Shahed промисловий об’єкт у Богодухівському районі Харківської області. Внаслідок влучань почалась пожежа, один робітник підприємства був поранений.

Сьогодні, 9 червня, вдень окупанти завдали 13 ударів по селу Івашки в Золочівській громаді. Пошкоджені господарчі будівлі підприємства «Івашківський інкубатор».

Нагадаємо також, що у Краснокутському ліцеї відкрили клас безпеки для школярів. Також у Краснокутську відновила роботу міграційна служба.

Більше новин Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.