18-річний хлопець розтрощив герб України на Харківщині

14.07.2022 16:15 Куп’янськ
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура
За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 18-річному молодику за фактом публічної наруги над малим Державним Гербом України (ч. 1 ст. 338 КК України).

Наприкінці червня 2022 року в селищі Петропавлівка Куп‘янського району біля Будинку культури 18-річний юнак разом з іншими особами розтрощив малий Державний Герб України. Сам же хлопець очолює проросійську молодіжну організацію, а також є колишнім студентом 3-го курсу медичного коледжу. Повідомляється, що, як тільки окупанти ввійшли в місто, він самостійно зголосився їм допомагати.

Повідомляється, що він і ще одна особа піднялися на автокрані до фасаду зазначеної будівлі та почали бити молотком по державному символу.

«Після цього підозрюваний з особливом цинізмом кидав частини герба на землю, «хизуючись» своїми діями на камеру», – повідомили у Харківській обласній прокуратурі.На сьогоднішній день прокуратура встановлює особи інших фігурантів кримінального провадження. Наразі відомо, що активісту допомагала студентка того ж медколеджу. Досудове розслідування проводить СВ Куп‘янського районного відділу поліції ГУНП у Харківській області.

Автор: Юлія Гнатченко