Окупанти заарештували мера міста на Харківщині

07.07.2022 18:30 Куп’янськ
Фото: https://kh.depo.ua/ Фото: https://kh.depo.ua/
Під час телемарафону голова ХОВА Олег Синєгубов повідомив про арешт Куп'янського міського голови Харківської області Геннадія Мацегори, який із самого початку війни співпрацював з окупантами.

За словами Олега Синєгубова, Геннадій Мацегора був заарештований російськими військовослужбовцями та на сьогоднішній день перебуває у них під вартою. Колишній мер Куп’янська з перших днів війни перейшов на бік загарбників та усіляко сприяв їхній діяльності на території міста, а саме: забезпечував транспортом, житлом, пальним та їжею.

Варто зазначити, ще в лютому Геннадій Мацегора отримав від Харківської обласної прокуратури повідомлення про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та державну зраду.

«Як бачимо, на зрадників у будь-якому разі не чекає нічого хорошого, адже вони не потрібні й самим росіянам. Для окупантів це уже стало системою. Спочатку вони використовують зрадників та їхній ресурс, а згодом їх прибирають. Вкотре наголошую – добровільна співпраця з ворогом це тяжкий злочин, за який чекає невідворотне покарання. І зараз, вочевидь, став їм уже непотрібний», – розповів голова ХОВА.

Автор: Юлія Гнатченко