Евакуація з Куп’янщини: виїхало понад 500 людей

19.08.2023 11:53 Куп’янськ
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

З Куп’янська Харківської області триває обов’язкова евакуація. 

19 серпня з Куп’янська в табір до Західних областей України відправили 20 дітей. Про це в етері телемарафону розповів начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін, повідомляє «Слобідський край».

«Сьогодні ми відправили 20 дітей з міста Куп’янська на Захід України в дитячий табір для оздоровлення та відпочинку й сподіваємося, що батьки долучаться до них, поки ситуація в Куп’янську не нормалізується», - говорить Андрій Беседін.

З початку оголошення про обов’язкову евакуацію з Куп’янського району виїхало 542 людини. Спочатку людей везуть до Харкова, а потім вони обирають, де хочуть тимчасово жити.

«Харків – це логістичний хаб наш, центральна точка куди люди приїжджають, куди ми привозимо людей і там вони вже спілкуються з соціальними службами, з психологами, з волонтерами й визначаються самі, чи залишатися в Харківській області, чи переміщуватися у безпечніші міста на Заході України з якими є багато домовленостей», - каже начальник МВА.

Нагадаємо, 17 серпня з Куп’янського району вивезено 43 людини, в тому числі 4 дітей, 26 жінок та 5 осіб з інвалідністю.

Нагадаємо,  10 серпня в Куп’янському районі оголосили обов’язкову евакуацію. Йдеться про наближені до зони бойових дій Дворічанську селищну, Петропавлівську сільську громади, частково на територіях Кіндрашівської сільської, Курилівської сільської та Куп'янської міської територіальних громад.

Мешканці, які евакуюються з населених пунктів Куп'янського району Харківської області, можуть знайти житло у безпечних районах країни за допомогою програми «Прихисток».  

Більше новин Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко