Через обстріли громади Харківщини вимушені припинити розробку програм відновлення

22.03.2024 17:53 Куп’янськ
Куп'янська та Борівська громади призупинили розробку ПКВ Куп'янська та Борівська громади призупинили розробку ПКВ

Куп'янська та Борівська громади не можуть розробляти програми комплексного відновлення через посилення обстрілів.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» радниця з розвитку громадської інфраструктури програми U-LEAD Яна Самойленко, «U-LEAD з Європою» відібрала 24 українські громади, яким фахівці допомагали з розробкою програми комплексного відновлення. Серед них сім ТГ Харківської області – Солоницівська, Борівська, Курилівська, Кіндрашівська, Куп’янська, Ізюмська та Золочівська. Усі обрані U-LEAD громади підпадали саме під території відновлення, де створення таких програм комплексного відновлення є обов’язковими. 

Курилівська громада вже розробила проєкт програми комплексного відновлення, але прийняла рішення не затверджувати її, допоки не відсунеться лінія бойових дій. Кіндрашівська громада встигла розробити та затвердити ПКВ. У Куп'янській та Борівській громадах робота над документами була призупинена у зв’язку із посиленням обстрілів.

– Ізюмська громада розробила проєкт програми комплексного відновлення і наразі очікує погодження від Харківської ОВА. Солоницівська та Золочівська громади перебувають на етапі надсилання на погодження до Харківської ОВА. Опісля погодження – проведення громадських обговорень та їх затвердження, – каже Яна Самойленко.

Автор: Анастасія Хушану