Мобільні та швидкі: у Куп’янську медики пересядуть на велосипеди з електродвигуном

05.07.2023 14:52 Куп’янськ

Медичні працівники Куп'янської громади Харківської області отримали від благодійників веломашини.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Куп’янську міську військову адміністрацію.

Веломашини медикам передали начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін разом із першим заступником Янісом Никифоровим, заступником Таїсією Нефьодовою та директором КНП «Куп'янське ТМО» Євгеном Синьком.

Сіті-байки обладнані електродвигуном, мають зручне сідло, руль та обладнані містким кошиком для речей. Ці транспортні засоби допоможуть медичним працівникам швидко та зручно пересуватися по місту, що дозволить більш ефективно виконувати свої обов'язки та скорочувати час у дорозі, отримуючи доступ до пацієнтів.

«Медичні працівники були раді та вдячні за отримані веломашини. Такі подарунки від благодійників є надзвичайно важливими, оскільки вони сприяють не лише полегшенню роботи медичного персоналу, але й підвищують їх моральний стан. Дякуємо за турботу та надану допомогу директору БО «БФ «Жіночі можливості в Україні» Владі Недак», – ідеться у повідомленні.

Куп’янськ, Харківська область. Медикам передали веломашини, обладнані електродвигуном

Нагадаємо, зараз у місті Куп’янськ живе 5 000 людей, з них 525 дітей. А в Куп’янській громаді проживає близько 10 тисяч людей.

Нагадаємо також, що наприкінці червня у Харківській області фіксували активізацію військових рф на Куп’янському напрямку. Окупанти посилили обстріли Сил оборони України, активно використовують ДРГ та проводять розвідки.

Раніше ми писали, що потрібно знати жителям Куп'янщини, які планують евакуюватися, а також номери, за якими можна звернутися з даного питання

Більше новин Куп'янськ читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко